05.02.2022 - Київ: Голосієво

ГОЛОСЕЕВО є одним із самих зелених і чистих районів Києва зі своєю особливою ізюминкою. Ви не пошкодуєте, якщо вирішите зняти офіс в Голосіївському районі. Цей район багатий різноманітними визначними місцями, є промислово розвиненим та багатолюдним.

Походження назви цього чудового району достеменно невідоме. Є теорія, згідно з якою «Голосіїв» походить від того, що ліс тут був «голосіяний», тобто посаджений на голому місці. Є також і інша теорія, згідно з якою жінки під час навали монголо-татар тут «голосили».

Так що ж є цікавого в цьому районі, щоб придбати в ньому житлову або комерційну нерухомість?

Почнемо, мабуть, із Голосіївського парку імені Максима Рильського. Цей чудовий парк було закладено ще 1957 року на базі лісового масиву неподалік Голосіївської площі. У ньому можна чудово прогулятися та відпочити серед різних дерев, ставків з човновими станціями та оглядовими майданчиками. Парк ідеальний для проведення часу в ньому з дітьми. У ньому є спортивні та дитячі майданчики, атракціони, бібліотека, Зелений театр, а біля його північного кордону знаходиться музей українського письменника Максима Рильського. Парк плавно переходить у незайманий цивілізацією Голосіївський ліс, який став «притулком» від мирської метушні для ченців. Хіба не прекрасно жити та/або працювати в такій спокійній та умиротвореній атмосфері? Якщо Ви шукаєте офіс в оренду і Вам хотілося б максимально близько працювати біля цього прекрасного парку, Вам варто зняти офіс біля метро Деміївська.

Неподалік Голосіївського парку знаходиться ВДНГ (Виставка досягнень народного господарства) або сучасна її назва – «Експоцентр України». Ще у 1958 р. тут був розміщений своєрідний парк радянського періоду з будівлями, прикрашеними барельєфами на робітничо-селянську тему, які досі мають статус історико-культурних пам'яток України. Тут також багато прогулянкових територій, відкритих виставкових майданчиків, садів та парків із ставком та озером, а в теплу пору року біля входу до ВДНГ працює великий фонтан. На сьогоднішній день на території Експоцентру проводяться різні міжнародні та національні виставки та ярмарки, на яких показуються досягнення України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших сферах. Поруч із Експоцентром знаходиться зручна транспортна розв'язка, що дуже зручно, якщо Ви думаєте поряд зняти офіс в оренду.

У Голосієві є ще один парк – «Феофанія», який також є популярним місцем відпочинку киян та гостей столиці та вважається одним із найкращих парків Києва. У ньому зовсім не відчувається суєта мегаполісу, хоча парк розташований у межах міста. У парку можна не лише прогулятися вздовж мальовничих озер, а й зцілитися. На його території знаходиться монастир і собор Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, кілька джерел з цілющою водою, а також спеціальна купіль, поринувши в яку, за переказом, можна позбутися хвороб. Якщо думаєте зняти в оренду офіс поруч із цим благодатним парком, Вам варто взяти до уваги транспортну розв'язку.

Неподалік парку «Феофанія» розташований також парк-музей просто неба «Пирогово», який є історичною родзинкою Голосіївського району. Потрапляючи в Пирогово, Ви мимоволі переноситеся на кілька століть назад, гуляючи серед будинків та споруд різних історичних епох, вітряків, вуликів, дерев'яних церков та майстерень ремісників. Тут також зібрано понад 40 тисяч експонатів: костюми, посуд, музичні інструменти, живопис, шедеври народної творчості. Тож у цьому парку-музеї можна не лише відпочити та погуляти, а й культурно збагатитися!

У Голосієві є ще дуже багато різних та красивих місць та пам'яток, і цей район має гарну транспортну розв'язку, особливо ближче до центру. Так що, якщо Ви шукайте офіс в столиці, Голосіївський район підійде в самий раз! На даний момент існує багато різних пропозицій з оренди офісу в Києві, в тому числі можна зняти офіс біля метро. Рекомендуємо Вам розглянути пропозиції щодо оренди офісу на Казимира Малевича 86.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021