05.08.2021 - Де краще працюється - в офісі або вдома?

Якщо раніше не ходити на роботу і не вважатися дармоїдом було просто нереальним, то в наше століття цифрових технологій працювати на дому і залишатися шанованою людиною вважається вже буденністю. Однією з причин роботи на дому є економія коштів, які роботодавець повинен витратити на оренду комерційної нерухомості. Робота на «віддаленці» має великі плюси і для самих працівників. Їм не потрібно витрачати час і гроші на проїзд, думати про те, що приготувати і взяти з собою на роботу, особливо якщо хтось дотримується правил правильного харчування, ну і, нарешті, про діловий гардероб і косметику.

Однак не все так райдужно. На жаль, на співробітника і його роботу «домашні» чинники впливають куди більше ніж «робочі». Він частіше буде відволікатися на свою дитину, домашнього улюбленця, роботу пральної машини, звуки ремонтних робіт у сусідів тощо., що позначиться на якості та тривалості його роботи. Крім того, йому може бути важче переключитися з робочої обстановки на домашню. Людина сама того не бажаючи подумки виявляється 24 години на роботі, що тягне за собою безсоння, дратівливість, моральне напруження і виснаження.

Звичайно, у кожного своє індивідуальне сприйняття ситуації і робочої обстановки, але не варто ігнорувати той факт, що у кожній професії є певні вимоги до місцезнаходження і робочої зони. Наприклад, нотаріусу складно працювати «віддалено». Як мінімум йому необхідно зняти офіс з окремим входом і вкрай бажано брати в оренду елітну нерухомість. Для перспективних компаній-початківців також вкрай небажано працювати віддалено, так як це в негативному ключі позначиться на їх іміджі. Оптимальним варіантом для них буде оренда офісу з юридичною адресою в будь-якому гарному бізнес-центрі.

Підсумовуючи викладені вище факти і фактори, можна прийти до висновку, що для ефективної роботи співробітників і самої компанії все-таки необхідно брати в оренду офіс. Для економії коштів можна зняти маленький офіс або готовий офіс в оренду. Крім того зараз безліч пропозицій оренди офісів від власника

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021