05.11.2021 - Офіс на годину – про термінову оренду

Через епідеміологічну ситуацію та економічну кризу багато компаній змушені адаптувати свій бізнес до нових умов діяльності, впроваджувати новий режим роботи і при цьому намагатися розвиватися. Оренда офісної нерухомості також є однією з ключових «деталей» бізнес-механізму. Останнім часом компанії почали вдаватися до короткострокової оренди офісу. Не варто її плутати з віртуальним офісом, коли у престижному місці вказується службова адреса компанії з метою створення позитивного враження. Вона більше є альтернативою коворкінгу. Чому короткострокова оренда стає все більш затребуваною і для кого вона більше підходить, розглянемо в цій статті.

Оренда комерційної нерухомості є дуже витратною справою, особливо якщо це довгострокова оренда офісу. Для деяких компаній вона може бути складною з фінансової точки зору. Однак оренда офісу в столиці на короткий термін дає можливість не тільки заощадити кошти, а й отримати деякі «плюшки» у вигляді загального використання принтера, кавомашини, кухні тощо.

Зняти офіс в оренду на короткий термін вигідно для регіональних представництв або компаній, які реалізують свої проекти в іншому місті.

Короткострокова оренда нерухомості в Києві або в будь-якому іншому місті також підходить для підприємців-початківців. Перед тим як відправитися в далеке плавання у світ бізнесу підприємцю зі своєю командою необхідно освоїтися, подолати деякі складнощі та врахувати можливі помилки, а потім уже зняти в оренду офіс на тривалий термін та на відповідних для нього умовах.

Також є компанії, які хочуть зняти готовий офіс в оренду, щоб справити позитивне враження на партнерів та клієнтів. Гарний обладнаний офіс справить враження значно більше, ніж скромний офіс у старій будівлі на околиці міста.

Як правило, орендарями короткострокової комерційної нерухомості є туристичні, юридичні, логістичні та страхові компанії, а також торгові, рекламні, рекрутингові агенції та агенції з нерухомості.

Якщо Ви шукайте офіс в оренду, бажаєте зняти маленький офіс або цікавить оренда без посередників, рекомендуємо розглянути пропозиції про оренду офісу на Казимира Малевича 86.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021