10.02.2022 - Офіс та стиль

Великі цифрові компанії започаткували оформлення офісів у різних стилях, що сприяло поліпшенню продуктивності їх співробітників та підвищенню іміджу. Інші фірми, побачивши ефективність такого рішення, також стали активно змінювати стиль свого офісу.

У наш час багато бізнес-центрів стали по-різному також оформляти свою комерційну нерухомість і якщо Ви вирішили зняти офіс в бізнес центрі, простежте, щоб інтер'єр такого офісу був орієнтований на середній вік Вашого колективу, вписувався в сферу діяльності Вашої компанії ну і, звичайно ж, був ергономічним, функціональним та практичним.

У сьогоднішній статті ми розглянемо стилі інтер'єру, які використовуються компаніями для оформлення комерційної нерухомості та їх характерні особливості.

Отже, стиль лофт. Це стиль, який зародився ще в 30-ті роки в Америці, є одним із найпопулярніших офісних стилів. Як і в ті часи, наші сучасні компанії, орієнтовані на творчий підхід до роботи, знімають в оренду комерційну нерухомість у будівлях індустріального типу. Для лофта характерні панорамні вікна, високі бетонні або цегляні стіни без фінального оздоблення, багато скляних перегородок та відкриті комунікації.

Компанії, що працюють у сфері сучасних технологій, вважають за краще знімати в оренду офіс у сучасному стилі. Простий декор, мінімальна кількість меблів, витримана кольорова гама, раціональне планування та освітлення, грамотне угрупування меблів, відкрита та містка переговорна зона та комфортне комбінування світлих відтінків є характерними рисами цього стилю. У такому приміщенні зручно перебувати, тому що все створено для конструктивної трудової діяльності та ніщо не відволікає.

Зняти офіс в оренду в класичному стилі можуть дозволити великі юридичні та фінансові компанії, нотаріальні та заможні брокерські контори, а також успішні психотерапевтичні організації. Основним атрибутом цього стилю є розкіш, що підкреслює статус та стабільність. Для класичного стилю характерні солідні дерев'яні фактури, панорамні вікна, монументальні та великовагові форми, строгі лінії та симетрія, білі, кремові та коричневі кольори, а також оксамит та мармур.

Мінімалізм є найуніверсальнішим для всіх компаній стилем. Суворість, зручність, простота, відсутність зайвих предметів меблів та декору, спокійні тони без яскравих кольорів, функціональні елементи на кілька тонів темніші від загальної колірної палітри та багато вільного місця є характерними особливостями цього стилю. Компанії будь-якої сфери діяльності можуть зняти в оренду офісне приміщення в цьому стилі. Він підкреслює серйозність, відкритість та сучасність компанії.

Стиль бохо поки що не дуже користується популярністю, але можна знайти офіс у столиці в цьому стилі. Творчі люди зазвичай дизайнери використовують бохо в оформленні інтер'єру шоурумів або подібних приміщень. У цьому стилі гармонійно перемішані елементи всіх видів дизайну. Для нього характерні килими та гобелен, старі, але функціонуючі меблі, яскраві колірні акценти та відсутність голих стін. Бохо дозволяє поєдати непоєднувані предмети, що робить такі приміщення дуже цікавими.

Оренда офісу в БЦ в скандинавському стилі підійде молодим компаніям, що розвиваються, яким не потрібно підкреслювати респектабельність і статусність. У цьому стилі активно використовуються різні декоративні та функціональні деталі. Для скандинавського стилю характерні однотонні меблі, квіти, вічнозелені рослини, гарні світильники, сірі, бежеві або білі відтінки та багато натуральних матеріалів.

Зняти в оренду офіс у Києві в стилі хай-тек хочуть багато солідних компаній. Цей стиль на сьогоднішній день дуже популярний, незважаючи на те, що ним почали захоплюватися ще в 80-ті роки минулого століття. Офіси з таким оформленням дуже комфортні та інноваційні. У ньому багато світла, немає зайвого декору, переважають спокійні відтінки, присутні відкриті стелажі та якісні меблі.

Компанії, що займаються виробництвом та продажем дитячого харчування, молочних виробів та продуктів, як правило, шукають офіс в оренду у стилі еко. У ньому стіни оздоблені натуральною глиною, деревом або каменем. Також використовують меблі із природних матеріалів. В офісі можуть бути акваріуми, картини з ілюстраціями незайманої природи, прикраси з каменю або глини та інші елементи такого плану. Зелений, блакитний, білий та сірий кольори є характерними для цього стилю.

Оформлення офісу в стилі модерн чудово підходить для підвищення ККД співробітників, тому що в ньому дуже комфортно працювати протягом усього дня. Вишукані лінії, світлі відтінки, природні та м'які форми, прості силуети та незвичайні контури створюють вільну, але водночас строгу атмосферу. Для стилю модерн характерні сталеві відтінки меблів, помітний колірний контраст, перегородки та двері зі скла та унікальні дизайнерські рішення. Завдяки цьому стилю будь-яка компанія зможе вміло підкреслити свою індивідуальність. На сьогоднішній день існує багато пропозицій щодо оренди комерційної нерухомості і можна знайти та зняти офіс з окремим входом у такому стилі.

Творчим об'єднанням, майстер-центрам, модельним агентствам, дизайн-студіям, туристичним конторам, сільгосппідприємствам, квітковим компаніям цілком підійде оренда офісної нерухомості в стилі прованс. Цей стиль дозволяє створити атмосферу затишку та довіри та сприяє співпраці. Для цього стилю характерні ретро-меблі, блакитні стіни, природне освітлення, яскраві квіткові принти на текстилі та красиві декоративні елементи (вази з красивими квіточками, оригінальний настінний годинник, торшери).

Ну і, нарешті, корпоративний стиль. У цьому стилі свою комерційну нерухомість, як правило, оформляють банки та кол-центри. В інтер'єрі присутні фірмові відтінки, яскраві логотипи компанії, її назва та кредо, а співробітники носять одяг із кольорами організації.

Кожен стиль по-своєму унікальний та цікавий. У багатьох бізнес-центрах можна зняти вже готовий офіс в оренду у певному стилі та заощадити на оформленні. А якщо Вас цікавить оренда нерухомості в Києві, будь ласка, зв'яжіться з нашими спеціалістами. Вони допоможуть подобати і зняти офіс без посередників з відповідним інтер'єром.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021