10.08.2021 - Тенденції в будівництві офісних центрів

Комерційна нерухомість завжди була, є і буде залишатися привабливою інвестицією. Сьогодні при будівництві офісних будівель все більше стежать за екологічністю, використовують інноваційні будівельні технології та мінімізують споживання енергоресурсів, що робить таку споруду технологічно перспективною і економічно вигідною.

Так як на законодавчому рівні зараз йде боротьба за зниження споживання електроенергії, багато власників вже готової комерційної нерухомості змушені приймати всі необхідні заходи щодо недопущення знецінення їх будівель і впроваджувати сучасні технології, що зробить оренду комерційної нерухомості більш привабливою.

Шукаючи офіс в оренду, орендар звертатимуть увагу на його територіальне розташування, ергономічність і малозатратність. Будь-яка успішна компанія, орендувавши весь поверх, наприклад, може розділити його на кілька приміщень або секцій і все це завдяки новим будівельним і дизайнерським технологіям.

Орендодавці мимоволі змушені йти в ногу з часом для утримання своїх орендарів, які часто хочуть зняти вже готовий офіс в оренду. Орендар, наприклад, бажаючи зняти офіс в бізнес центрі, може також орендувати там і меблі. А так як зараз в центрі уваги залишається комфортність робочого місця, орендодавцям необхідно мати в наявності ергономічні меблі і «зелені» інтер'єрні рішення.

Будь-яка успішна компанія більш охоче погодиться на довгострокову оренду офісу за вищою ціною, якщо будівля такого офісу оснащена передовими технологіями, а її співробітникам буде забезпечений комфорт.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021