10.11.2021 - Офісний простір

Офісний простір дуже впливає на працездатність персоналу. Будь-який роботодавець, орендуючи комерційну нерухомість, має підходити до цього питання надзвичайно відповідально. Якщо штат співробітників складається з двох-трьох осіб, у компанії немає необхідності в оренді великого офісу. Вона може спокійно зняти маленький офіс та облаштувати його на власний смак. Однак якщо компанія має великий штат співробітників і необхідна оренда великих площ, облаштувати такий офіс можна в стилі Open Space.

У західних компаній стало дуже модним купувати чи орендувати поверх чи величезне приміщення без внутрішніх капітальних стін та облаштовувати його за допомогою перегородок. Вони як палички-виручалочки у цій справі. Навіть якщо компанія вирішила зняти відносно невелике приміщення для кількох людей, його можна поділити перегородками. Так, потреба в оренді офісу з 2 кабінетами або більше сама собою відпаде.

В наш час на ринку можна знайти багато різних видів офісних перегородок, які класифікуються за типами: «легкозбірна», «перегородка-трансформер» (складна та зсувна) та «мобільна».

Для комерційної нерухомості перегородка-трансформер дуже зручна своєю мобільністю. Її можна як розтягнути вздовж стіни, так і скласти гармошкою. Як правило, її використовують для відокремлення простору з метою проведення переговорів, нарад чи конференцій. З її недоліків виділяють лише низьку шумоізоляцію та високу ціну.

Мобільні перегородки найпопулярніші. Орендувавши весь поверх, наприклад, його простір можна легко та швидко облаштувати за допомогою таких перегородок. Завдяки з'єднувальним стоякам модулів можна зібрати робоче місце у різних конфігураціях без кріплення їх до підлоги чи стелі. Єдиним їх недоліком є, звичайно ж, шумоізоляція.

Якщо Ви хочете зняти великий офіс та Вас цікавить оренда офісу без посередника, будь ласка, ознайомтесь з пропозиціями по оренді офісу на Казимира Малевича 86

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021