15.08.2021 - Класифікація офісів від А до E

Переглядаючи оголошення про оренду офісу, часто можна знайти пропозиції «оренда комерційної нерухомості класу А, В та тд ..» Що це за класи, розберемо в сьогоднішній статті.

Офіси, як правило, відносять до категорій A, B, C, D та Е класу. До класу А відносять комфортний престижний офіс в бізнес-центрі розташований в центрі міста. Зазвичай оренда елітної нерухомості такого типу здійснюється великими компаніями та філіями зарубіжних компаній, які вважають за краще зняти офіс з юридичною адресою. У бізнес-центрі такого класу можна зняти вже готовий офіс в оренду, планування та оздоблення якого відповідає всім міжнародним стандартам. Будь-який орендар офісу класу А може бути спокійний за своє майно, навіть якщо він вирішить зняти офіс на першому поверсі, так як будівлі такого плану мають надійну охорону та протипожежну систему.

До класу B відносять більш економічні офіси, які вважалися елітними більше 5 років тому. Зазвичай таку комерційну нерухомість орендують для працівників другої ланки. В принципі, будівлі цього класу мало чим відрізняються від будівель класу А, однак спектр послуг може бути вужчим, а вимоги до якості обробки приміщень можуть бути менш суворими.

До класу C відносяться офіси, що знаходяться в колишніх адміністративних будівлях, які розташовуються, як правило, на околиці міста або в спальних районах. Інфраструктура в таких будівлях дуже слабенька, приміщення потребують ремонту, та часто відсутня централізована парковка. Для невеликих компаній з обмеженим бюджетом оренда комерційної нерухомості в такому класі будівлі є непоганим варіантом. Вони можуть зняти офіс з окремим входом або зняти офіс з санвузлом за досить невелику плату.

Офіси класу D вважаються бюджетними, так як сама будівля розташована в спальному районі та є колишнім дитячим садочком, школою або універмагом з мінімальним ремонтом або навіть без нього.

Ну та нарешті, офіси класу Е. До офісів такого класу відносять приміщення офісного типу, розташовані в житлових будинках або квартирах, переведених в нежитловий фонд або в підвалах.

Звичайно, два останні класи є найбільш бюджетними та непривабливими, проте оцінка нерухомості таких класів показала, що вони все ще користуються попитом, особливо в період кризи.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021