15.11.2021 - Безпека офісу

Будь-який власник чи орендар офісу у столиці чи у будь-якому іншому місті повинен піклуватися про безпеку самого офісу та про тих, хто в ньому. Якщо Ви знайшли готовий офіс в оренду або вже зняли офіс у бізнес центрі, наприклад, Вам не потрібно особливо перейматися про безпеку свого майна, оскільки про це вже подбав орендодавець. Однак якщо Вам пощастило стати власником комерційної нерухомості, і згодом Ви маєте намір здавати офіс у Києві без посередників Вам необхідно добре подумати про його безпеку.

Будь-яке технічне обладнання та сейфи завжди становили інтерес для зловмисників. Багато фахівців з охорони та безпеки праці рекомендують використовувати охоронно-тривожну сигналізацію, яка сигналізуватиме про будь-яке несанкціоноване проникнення, а також про пожежу, протікання води або появу в приміщенні диму. Як правило, в систему охорони комерційної нерухомості входить центральний блок, який стежить за станом підключених датчиків і передає сигнал тривоги оператору на пульт охорони, датчики руху, які відстежують будь-які несанкціоновані дії на об'єкті, що охороняється, будь то відкриття дверей і/або вікон, пульт управління, який відображає стан системи, її налаштування, постановки під охорону та зняття, а також лампи та/або сирени, які використовуються для додаткового контролю та психологічного впливу на порушника.

Такий комплект охоронної сигналізації працює в неробочий час або в період тимчасової відсутності співробітників, однак якщо будь-який конфлікт чи загроза виникають у робочий час, необхідно використовувати кнопку тривожної сигналізації, яка передає сигнал тривоги на пульт охорони. Кнопка тривоги може бути як стаціонарною, яка монтується в непомітному для оточуючи людей місці зі швидким доступом до неї для співробітника, так і переносною, яка може бути у вигляді брелока.

Для правильної роботи сигналізації необхідно правильно прорахувати охоронні зони та встановити датчики руху та відкриття. Не варто робити це самостійно, краще довірити цю роботу охоронним компаніям.

Однак, якщо Ви виступаєте орендарем і знайшли чудовий офіс у бізнес центр в Києві, або думаєте зняти офіс в центрі будь-якого іншого міста, завжди цікавтеся охоронною системою, встановленою в ньому. Безпека понад усе! Якщо Вас цікавить оренда офісу без посередника в Києві, ознайомтесь з пропозиціями щодо оренди офісу на Казимира Малевича 86

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021