20.02.2022 - Топ 10: Хмарочоси світу. Частина 2

Продовження сттаті від 15.01.2022

Шанхайська вежа заввишки 632 метри посіла п'яте місце рейтингу. Цей шедевр архітектурної та інженерної думки кілька років вважався найвищим у Китаї. Вежа розташована в центрі ділового кварталу і в ній зібрані численні офіси, бутіки, магазини, готелі, промислові зони, а також парковки та високотехнологічні інженерні системи. Вежа вважається найбезпечнішим для навколишнього середовища хмарочосом, тому що для підтримання комфортного мікроклімату в ній використовуються альтернативні джерела енергії. Чи хотіли б у ньому зняти в оренду офіс?

Четверте місце у нас займає 97-поверховий хмарочос Ухань-Грінленд-Сентер, що будується у місті Ухань, Китай. Цей гігант призначений для розміщення готелів, офісів, квартир та торговельно-розважальних центрів. Будівництво цієї найвищої будівлі в Китаї знаходиться на завершальній стадії, так що якщо Ви раптом поставили собі за мету придбати в ньому квартиру, щоб щодня насолоджуватися видами міста з висоти пташиного польоту, або купити або зняти в оренду офіс, то вона може бути у найближчому майбутньому досягнута.

На третьому рядку нашого рейтингу розташовується малайзійська вежа Merdeka 118 заввишки майже 679 метрів, яка будується в місті Куала-Лумпур. Будівля включає приблизно 118 поверхів, що зрозуміло за назвою, та 87 ліфтів. Передбачається, що в ній буде розташований перший в Малайзії готель Park Hyatt, багато офісів і квартир, так що можна буде не тільки фотографуватися біля будівлі, але й жити і працювати в ній, купивши або знявши офіс в оренду. На даний момент будівництво вежі Merdeka 118 знаходиться на стадії завершення.

На другому місці ми маємо інженерне диво Об'єднаних Арабських Еміратів — хмарочос Бурдж Халіфа. Він є однією з головних визначних пам'яток цієї прекрасної країни та за сумісництвом найвищою у світі будівлею, зданою в експлуатацію. У цьому чуді інженерної думки висотою в 828 метрів розташовані численні магазини, знаменитий готель Armani Hotel, ресторан «Атмосфера», офіси, численні об'єкти розважальної інфраструктури та 57 швидкісних ліфтів. Офіси розташовуються на 111-121, 125-135, 139-154 поверхах і багато бізнесменів, які мають бізнес-інтереси в ОАЕ, купують або знімають готовий офіс в оренду в цій будівлі.

Перше почесне місце у нас займає Башта Джідда в Саудівській Аравії. Хоч ця будівля поки що не здана в експлуатацію, але вона уже вважається однією з найвищих хмарочосів у світі і є претендентом на звання «найвищого творіння рук людини», оскільки її висота перевищує один кілометр. Передбачається, що в будівлі будуть розташовані численні офіси, бутіки, ресторани, апартаменти та прості квартири, а на висоті 637 метрів знаходитиметься оглядовий майданчик «небесна тераса». На даний момент будівництво цієї комерційної нерухомості заморожено і коли продовжиться поки невідомо.

Без сумніву, оренда комерційної нерухомості в хмарочосах вважається дуже дорогою та престижною. Зняти в оренду офісні приміщення в них можуть дозволити в більшості випадків великі солідні компанії. Але якщо Ви плануєте працювати в столиці та шукайте офіс в оренду або хочете зняти офіс у центрі Києва, будь ласка, зверніться до наших спеціалістів. Вони допоможуть підібрати будь-який офіс в оренду в Києві з урахуванням усіх уподобань!

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021