20.08.2021 - Чому потрібен офіс

Раніше подейкували, що з успішним розвитком інтернету, відстань більше не буде грати великої ролі, так як навіть з самим віддаленим місцем буде доступний зв'язок. Передбачалося навіть, що відпаде і сама потреба в оренді офісної нерухомості, так як вже начебто і немає сенсу ходити на роботу. Але як показала практика, багато хто думав так, просто помилялися. Всупереч стрімкому розвитку технологій, люди продовжують ходити на роботу, а інвестори продовжують вкладати свої кошти в будівництво або реставрацію комерційної нерухомості.

Крім того, ідеологи цифрових технологій не врахували дуже цікавий факт. Сам Аристотель говорив, що «людина є суспільною твариною, наділеною розумом... і самою природою призначена для життя спільно; тільки в суспільстві люди можуть формуватися, виховуватися як моральні істоти». В даному контексті з філософом важко посперечатися, так як люди звикли ділитися знаннями і новими ідеями і тим самим розвиватися, а працюючи вдома віддалено людина відчуває себе одинокою та некорисною, що позначається на якості виконаних робіт. Зважаючи на це зняти офіс в оренду буде гарною ідеєю.

Зараз все більше набирає популярності коворкінг, де в загальному просторі збирають людей з різною зайнятістю, що стимулює живе спілкування і обмін ідеями. Компанія, націлена саме на свій розвиток через своїх же співробітників, буде орендувати офіс в бізнес центрі або знімати офіс біля метро, щоб такі співробітники могли дістатися до свого робочого місця, працювати, спілкуватися і розвиватися. В ідеалі для такої компанії, звичайно ж, буде зняти великий офіс або орендувати весь поверх.

Підсумовуючи вищевикладене, можна прийти до висновку, що офіс для успішної роботи потрібен. А на сьогоднішній день зняти офіс в центрі не буде проблемою. Є можливість навіть знайти готовий офіс в оренду і не переживати про ремонт. Можна розглянути і підібрати будь-які варіанти оренди офісів на Казимира Малевича 86 в бізнес-центрі «Либідь».

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021