20.11.2021 - Особистий склад - просто та зручно?

В цей не легкий епідеміологічний час бізнес змушений стати більш дистанційним. Це призвело до зменшення попиту на оренду офісної нерухомості та до зростання потреби в міні-складах. Деяким компаніям або звичайним фізичним особам необхідна тимчасова оренда невеличкого складу для зберіганні своїх офісних меблів та інших речей на час припинення діяльності, ремонту в будь-якому орендованому офісі в столиці або в квартирі або переїзду, а іншим, як правило невеличким компаніям, необхідний склад задля здійснення своєї торгівельної діяльності на безофісній основі.

Зростання попиту на склади призвело до зростання конкуренції. Щороку відкриваються нові склади як новоствореними компаніями так і «ветеранами» ринку. Як правило, найбільше користуються попитом склади, які здаються в оренду без посередників, мають зручне розташування та невеличкі площі (до 2 метрів). Вартість одного квадратного метру може досягати 650 грн і з часом ціна може ще вирости. По великому рахунку, беручи до уваги той факт, що вартість оренди офісної нерухомості на даний час значно зменшилася, за такі кошти певним компаніям варто спробувати орендувати елітну нерухомість, зняти офіс з окремим входом або навіть орендувати офіс з юридичною адресою.

Звісно, мати невеличкий склад, в якому можна зберігати будь-які речі дуже зручно. Експерти навіть прогнозують, що ринок оренди складів буде тільки розвиватися, так як багато людей почали дуже цінувати власний комфорт, особистий простір та якість життя. Однак головне у цьому ділі, щоб у орендарів складів завжди було добре і стабільно з фінансами.

На даний час на ринку комерційної нерухомості багато різних пропозицій, як по оренді складів так, і по оренді офісу від господаря та посередника. Хтось бажає зняти невеличкий склад на околиці міста, а хтось шукає готовий офіс в оренду як біля метро так і в центрі міста. Вибираючи будь-який об’єкт нерухомості, враховуйте всі можливі фактори споживчого вибору і ризики.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021