25.08.2021 - Зручності в офісі - кухня

Комфорт співробітників є одним з головних критеріїв успіху компанії. Освітлення офісу, його температура і вологість, а також можливість нормально поїсти і відпочити є одними з головних моментів для співробітників. Людина, яка відчуває себе комфортно, буде повністю віддаватися роботі. А так як їжа, як основа життя і джерело задоволення, грає дуже важливу роль для будь-якої людини і не у кожного є можливість підкріпитися в закладі громадського харчування або взяти їжу з собою, для цих цілей необхідно зняти в оренду офіс з уже готовою кухнею або самостійно обладнати її.

Комфортна кухня - це не тільки місце для перекусу і комфортного відпочинку, а й певний маркер для вашого клієнта, претендента і самих співробітників. Оренда комерційну нерухомість з кухнею буде свідчити тільки про турботу про комфорт своїх співробітників, що позитивним чином позначиться на репутації вашої компанії.

Якою ж має бути офісна кухня? Якщо знімати офіс в бізнес центрі, там, як правило, вже є готова продумана з усіма нюансами кухня. Однак якщо Ви вирішите обладнати кухню самостійно, Вам необхідно буде все ретельно продумати. Насамперед потрібно визначитися з розміром комерційної нерухомості. Для цих цілей Вам варто розглядати варіанти оренди великого офісу. Для невеликого бізнесу (до 10 осіб), підійде оренда приміщення 70 кв.м з яких 25-30 кв.м. можна виділити на кухню.

Після того як визначилися з приміщенням, потрібно продумати місце для самої кухні. Не варто розміщувати кухню біля кабінету директора, переговорної, приймальні, вбиральні і курилки. В ідеалі кухню варто розмістити в місці, де є вікна. Крім того, за санітарними нормами, в кухні повинен бути проведений водопровід, а також має бути система вентиляції для підключення витяжки.

Після вирішення питання з водопроводом і витяжкою, можна приступити до планування і декору самої кухні. Головне, щоб офісна кухня була функціональною, простою, лаконічною і світлою. Меблі повинні бути компактними, мобільними, міцними, зносостійкими і не «з'їдати» простір, при цьому повинні вміщати достатню кількість посуду, кухонних предметів і необхідну техніку.

Після визначення з декором і меблями необхідно закупити техніку. Як мінімум в кухні повинен бути кулер, електрочайник, мікрохвильова піч, кавова машина і холодильник. Якщо дозволяють фінанси, можна ще придбати посудомийну машини, тостер, компактний бар і подрібнювач для сміття.

Отже, вуаля! Ваша кухня готова. Звичайно, облаштування кухні своїми силами ідея звичайно заморочлива і можна зняти вже готовий офіс в оренду з наявною кухнею. Але якщо все ж таки зважитеся на таку авантюру, при пошуку комерційної нерухомості, розглядайте пропозиції оренди без посередників для економії коштів, і відразу знімайте великий офіс або орендуйте весь поверх. В якому бізнес-центрі? Можна розглянути пропозиції оренди офісу на Казимира Малевича 86.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021