25.11.2021 - Чи потрібен офіс для бухгалтера?

Багатьом компаніям необхідно контролювати свою господарську діяльність і вести звітність, однак не всі мають можливість і потребу наймати бухгалтера в штат для цієї роботи. Для цих цілей існують бухгалтерські компанії, до послуг яких можна звернутися.

Як правило, бухгалтерські компанії надають послуги приватним та юридичним особам із невеликим бізнесом. Вони ведуть підрахунки їхнього бухгалтерського балансу, займаються заповненням фінансової звітності для подання до податкової, ведуть підрахунки перед аудиторськими перевірками та інші пов'язані з фінансами послуги.

Бухгалтерські компанії повинні показати себе надзвичайно відповідальними та надійними у наданні бухгалтерських послуг, а ті, які нещодавно відкрилися, повинні ще прагнути напрацювати кілька постійних клієнтів протягом першого року роботи. Для формування позитивного ділового іміджу компанії, керівники компаній повинні подбати про оренду належної комерційної нерухомості та прийняття на роботу професіоналів, які зможуть надати клієнтам високоякісні бухгалтерські послуги.

Незважаючи на те, що бухгалтерські послуги можна надавати і через інтернет, багато компаній вважатимуть за краще довірити свої фінансові справи консультантам, до яких можна звернутися особисто. Без оренди офісної нерухомості тут не обійтись. Якщо штат співробітників у компанії до 3-4 осіб, оренда приміщення 60 кв.м або більше тут ні до чого, можна зняти офіс 20 кв.м. Однак необхідно враховувати розташування офісу, оскільки воно має бути зручним як для клієнтів, так і для співробітників. Найкраще орендувати офіс у бізнес центрі, що вважається престижним або зняти офіс біля метро. Багато авторитетних компаній вважають за краще орендувати офіс у центрі Києва, наприклад.

Крім оренди комерційної нерухомості, необхідно подбати і про робоче місце співробітника. Кожному потрібен стіл, комп'ютер та місце для прийому клієнтів. Компанія також можете організувати виїзд бухгалтера прямо в офіс замовника як додаткову послугу, що заощадить час клієнтів та підніме престиж компанії в їхніх очах.

Звичайно, є бухгалтери-приватні підприємці, які здійснюють свою роботу віддалено, але змушені реєструватися на біржах фрілансу та шукати собі роботу. За наявності офісу знайти клієнтів буде простіше та солідніше. А оскільки зараз на ринку існує багато пропозицій щодо оренди офісу в столиці, можна знайти комерційну нерухомість будь-де. Можна зняти офіс у Києві на правому березі або підшукати офіс в оренду в центрі Києва.

 

ДИВИТИСЬ ОФІСИ

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021