Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.01.2022 - Пожежна безпека в офісі

  Як показує статистика, пожежі в офісах часто трапляються через необережне поводження з вогнем під час куріння, несправні обігрівальні прилади, збереження легкозаймистих матеріалів та загоряння електропроводки.

  Читаті далі

 • 20.01.2022 - Чи потрібний ріелтор?

  Коли вводиш у пошукову систему запит про оренду офісної нерухомості, вона часто видає різні посилання на тему або великий сайт-агрегатор оголошень з комерційної нерухомості, на якому можна подивитися базу об'єктів.

  Читаті далі

 • 15.01.2022 - Топ 10: Хмарочоси світу. Частина 1

  Жити та працювати в них – це престижно та красиво. Ціна оренди офісу в хмарочосах дуже захмарна, але якщо уявити які види та можливості можуть відкриватися, то воно того варте! Ми виділили найвищі хмарочоси у світі, про які хотіли б розповісти у сьогоднішній статті.

  Читаті далі

 • 10.01.2022 - Двері в офіс

  Вхідні двері в офіс повинні захищати майно від непроханих гостей, але якщо вони, до всього іншого не тільки захищають від холоду і шуму, але й відповідають дизайну всієї будівлі, то це приємно вдвічі. Тому при виборі комерційної нерухомості звертайте увагу ще й на вхідні двері.

  Читаті далі

 • 05.01.2022 - Київ: Історичні райони

  Оренда офісу в Києві завжди актуальна, але коли дізнаєтесь історію району, в якому шукайте офіс в оренду, на місцевість дивитиметеся по-іншому з позитивної точки зору.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021