Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.06.2021 - Офіс в центрі та на околиці - де краще

  На даний момент є дуже багато пропозицій на рику комерційної нерухомості. Все залежить тільки від сум, які Ви готові витратити на оренду приміщення. Оренда офісу в центрі Києва влетить Вам звичайно у копієчку, однак це дасть Вам і більший приплив клієнтів. На околиці міста, вартість оренди офісної нерухомості нижча, але і приплив клієнтів буде менши.

  Читаті далі

 • 20.06.2021 - Який він, ідеальний офіс?

  Для того щоб в колективі панувала здорова атмосфера, психологи рекомендують при пошуку комерційної нерухомості звертати увагу на три ключові моменти: Перше: офіс повинен бути приємним на вигляд. Якщо Ви хочете зняти готовий офіс в оренду, зверніть увагу на його «зовнішній вигляд». Неохайне приміщення лише викликає роздратування і бажання з нього піти.

  Читаті далі

 • 15.06.2021 - Робота в офісі в умовах пандемії

  Без перебільшень, COVID-19 вніс значні корективи в життя людей у всьому світі, особливо в діловій сфері. Зважаючи на ситуацію, люди, в цілях безпеки, найчастіше стали робити покупки онлайн, що послужило поштовхом для багатьох «компаній, що вижили» відмовитися від зняття в оренду офісу і відправити своїх співробітників на віддалену роботу.

  Читаті далі

 • 10.06.2021 - На що звертати увагу при виборі офісу

  До оренди офісної нерухомості необхідно підходити з максимальною відповідальністю і враховувати будь-які нюанси, незалежно від того чи хочете Ви зняти маленький офіс або великий. Давайте ж розберемося, на що слід зауважувати і які критерії необхідно брати до уваги.

  Читаті далі

 • 05.06.2021 - Аналітика ринку нерухомості

  У непростий для України час, кількість угод з нерухомістю зросла. Це пов'язано з низькими цінами і постійною необхідністю громадян у житлі або в знятті в оренду офісу. Люди, які хочуть інвестувати або навіть придбати у власність нерухомість, як правило, звертаються в агентства нерухомості, що в принципі дає гарантію прозорості угоди.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021