Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.07.2021 - Навіщо потрібен офіс з юридичною адресою?

  Багатьом бізнесменам при реєстрації свого підприємства необхідно вказати адресу, за якою буде розміщуватися його підприємство, проте є підприємці, які вказують свою домашню адресу в якості юридичної.

  Читаті далі

 • 20.07.2021 - Де вигідніше знімати офіс - дорожче або дешевше?

  Успіх ведення бізнесу залежить в тому силі від оренди офісної нерухомості. Який краще зняти в оренду офіс розберемо в сьогоднішній статті. Коли Ви шукаєте офіс в оренду, необхідно звертати увагу на фактори, які впливають на вартість оренди.

  Читаті далі

 • 15.07.2021 - Хороший офіс як мотивація персоналу

  Прислів'я «Зустрічають по одежі а проводжають по розуму» - вкрай актуальне в сфері бізнесу. Багато бізнесменів при ухваленні рішення про співпрацю керуються виключно першим враженням. Орендуючи офісну нерухомість необхідно обов'язково брати до уваги цей факт.

  Читаті далі

 • 10.07.2021 - Офіс в стилі дзен та фен-шуй

  Деякі підприємці вважають, що для дієвого підприємництва та створення гарної робочої атмосфери необхідно брати до уваги і застосовувати вчення фен-шуй. Давайте ж розглянемо, що це за вчення і як його рекомендують застосовувати у комерційній нерухомості.

  Читаті далі

 • 05.07.2021 - Чи можна орендувати офісну нерухомість поруч зі складом?

  Пройшли часи тієї незручної ситуації, коли склади розташовуються на околиці міста або за його межами, а офіси, як правило, в центрі і багато підприємців були змушені орендувати маленький офіс і склад окремо один від одного, не замислюючись про те, що можна орендувати таку комерційну нерухомість в одному місці. І навіть заощадити на цьому!

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021