Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.08.2021 - Зручності в офісі - кухня

  Комфорт співробітників є одним з головних критеріїв успіху компанії. Освітлення офісу, його температура і вологість, а також можливість нормально поїсти і відпочити є одними з головних моментів для співробітників. Людина, яка відчуває себе комфортно, буде повністю віддаватися роботі.

  Читаті далі

 • 20.08.2021 - Чому потрібен офіс

  Раніше подейкували, що з успішним розвитком інтернету, відстань більше не буде грати великої ролі, так як навіть з самим віддаленим місцем буде доступний зв'язок. Передбачалося навіть, що відпаде і сама потреба в оренді офісної нерухомості, так як вже начебто і немає сенсу ходити на роботу.

  Читаті далі

 • 15.08.2021 - Класифікація офісів від А до E

  Переглядаючи оголошення про оренду офісу, часто можна знайти пропозиції «оренда комерційної нерухомості класу А, В тощо..» Що це за класи, розберемо в сьогоднішній статті. Офіси, як правило, відносять до категорій A, B, C, D та Е класу.

  Читаті далі

 • 10.08.2021 - Тенденції в будівництві офісних центрів

  Комерційна нерухомість завжди була, є і буде залишатися привабливою інвестицією. Сьогодні при будівництві офісних будівель все більше стежать за екологічністю, використовують інноваційні будівельні технології та мінімізують споживання енергоресурсів, що робить таку споруду технологічно перспективною і економічно вигідною.

  Читаті далі

 • 05.08.2021 - Де краще працюється - в офісі або вдома

  Якщо раніше не ходити на роботу і не вважатися дармоїдом було просто нереальним, то в наше століття цифрових технологій працювати на дому і залишатися шанованою людиною вважається вже буденністю. Однією з причин роботи на дому є економія коштів, які роботодавець повинен витратити на оренду комерційної нерухомості.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021