Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.09.2021 - Офіс за фен-шуй-2 або як все влаштувати

  Робота, крім грошей, повинна приносити ще й задоволення. Будь-яка компанія, коли бере в оренду офісну нерухомість, повинна розуміти і враховувати, що співробітники проводять свій час на роботі більше ніж будь-де і їй просто необхідно потурбуватись про правильну організацію їх робочих місць і простору, і, при необхідності, зняти великий офіс.

  Читаті далі

 • 20.09.2021 - В яку нерухомість вкладаються інвестори

  Незважаючи на епідеміологічну ситуацію і фінансово-економічну кризу, комерційна нерухомість є одним з найпопулярніших інвестиційних напрямків. Якщо Ви вирішили спробувати себе в інвестиційній нерухомості, Вам необхідно ретельно підійти до вибору об'єкта, так як пандемія внесла значні корективи в офісну роботу.

  Читаті далі

 • 15.09.2021 - Що таке опен спейс і чи можна в ньому працювати

  «Опен спейс» - це офіс відкритого типу, в якому робочі місця співробітників знаходяться впритул один до одного і відокремлені перегородками. Плюси і мінуси такого виду офісів розберемо в сьогоднішній статті.

  Читаті далі

 • 10.09.2021 - Оренда офісу в умовах коронавірусу

  З появою всесвітньо відомої пандемії, люди стали більше дотримуватися правил особистої гігієни, а роботодавців зобов'язали створювати для своїх співробітників максимально безпечні умови праці. Якщо Ви плануєте здійснювати свою комерційну діяльність, але ще не орендували офісну нерухомість і шукаєте офіс в оренду...

  Читаті далі

 • 05.09.2021 - Оренда офісу: отримуємо юридичну адресу

  Відповідно до законодавства України, при реєстрації юридичної особи необхідно вказувати і її юридичну адресу, яка потім фіксується в установчих документах. Хтось вказує свою домашню адресу, а хтось вказує адресу приміщення, що належить такій юридичній особі або адресу орендованої комерційної нерухомості.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021