Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.10.2021 - Тренди в страхуванні нерухомості

  Страхування комерційної нерухомості практично в усьому світі є буденністю, проте в Україні багато власників нерухомості до страхової діяльності відносяться з великою обережністю. Перш за все, це пов'язано з відсутністю культури страхування і сумнівами в благонадійності страховика.

  Читаті далі

 • 20.10.2021 - Коворкінги чи офіси

  Зважаючи на пандеміальну ситуацію, що склалася по всьому світу, багато компаній стоять перед вибором - коворкінг або оренда офісної нерухомості. Коворкінг - це добре обладнане робоче місце, яке можна орендувати на необхідний час. Він оптимально підходить для фрілансерів, невеликих компаній або стартапів.

  Читаті далі

 • 15.10.2021 - Оренда від власника - це вигідно

  На даний момент на ринку існує маса пропозицій по оренді комерційної нерухомості і для компаній зі скромним бюджетом на оренду вигідно зняти офіс без посередників. Знімаючи офіс від власника, орендар отримує переваги у вигляді вигідних умов і можливості довгострокової оренди офісу.

  Читаті далі

 • 10.10.2021 - Чи потрібен офіс нотаріусу

  Будь-яка юридична або самозайнята особа повинна підходити до оренди офісної нерухомості з максимальною відповідальністю. Офіс для нотаріуса вкрай важливий. Оформлення серйозних угод, як правило, проводиться в його офісі. Щоб зняти офіс для нотаріуса в Києві, наприклад, необхідно врахувати певні вимоги до його робочого місця.

  Читаті далі

 • 05.10.2021 - Перегляд офісу до оренди

  Після того, як Ви визначитеся з місцем розташуванням, плануванням, площею і ціною комерційної нерухомості, Ви можете сміливо її відвідати, звернувши увагу на нюанси про які поговоримо в сьогоднішній статті.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021