Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.11.2021 - Чи потрібен офіс для бухгалтера?

  Багатьом компаніям необхідно контролювати свою господарську діяльність і вести звітність, однак не всі мають можливість і потребу наймати бухгалтера в штат для цієї роботи. Для цих цілей існують бухгалтерські компанії, до послуг яких можна звернутися.

  Читаті далі

 • 20.11.2021 - Особистий склад - просто та зручно?

  Деяким компаніям або звичайним фізичним особам необхідна тимчасова оренда невеличкого складу для зберіганні своїх офісних меблів та інших речей на час припинення діяльності, ремонту в будь-якому орендованому офісі в столиці або в квартирі або переїзду, а іншим, як правило невеличким компаніям, необхідний склад задля здійснення своєї торгівельної діяльності на безофісній основі.

  Читаті далі

 • 15.11.2021 - Безпека офісу

  Будь-який власник чи орендар офісу у столиці чи у будь-якому іншому місті повинен піклуватися про безпеку самого офісу та про тих, хто в ньому. Якщо Ви знайшли готовий офіс в оренду або вже зняли офіс у бізнес центрі, наприклад, Вам не потрібно особливо перейматися про безпеку свого майна, оскільки про це вже подбав орендодавець.

  Читаті далі

 • 10.11.2021 - Офісний простір

  Офісний простір дуже впливає на працездатність персоналу. Будь-який роботодавець, орендуючи комерційну нерухомість, має підходити до цього питання надзвичайно відповідально. Якщо штат співробітників складається з двох-трьох осіб, у компанії немає необхідності в оренді великого офісу.

  Читаті далі

 • 05.11.2021 - Офіс на годину – про термінову оренду

  Через епідеміологічну ситуацію та економічну кризу багато компаній змушені адаптувати свій бізнес до нових умов діяльності, впроваджувати новий режим роботи і при цьому намагатися розвиватися. Оренда офісної нерухомості також є однією з ключових «деталей» бізнес-механізму.

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021