Статті. Новини. Аналітика.

 • 25.12.2021 - Чи потрібен офіс для адвоката

  При оренді офісної нерухомості насамперед необхідно визначитись із її територіальним місцезнаходженням. Якщо Ви вирішили стати незалежним адвокатом та думаєте орендувати офіс у столиці, краще зняти офіс у Києві на правому березі.

  Читаті далі

 • 20.12.2021 - Робота в офісі = Успіх

  Будь-яким успішним компаніям крім оренди офісної нерухомості, підбору хорошого персоналу та впровадження сучасних IT-технологій, необхідно дбати і про конкурентоспроможність. Щоб мати конкурентну перевагу серед інших компаній у певній галузі, необхідно оптимізувати або збільшити продуктивність праці співробітників.

  Читаті далі

 • 15.12.2021 - Офіси для АйТі

  Інформаційні технології завжди були двигуном прогресу та модернізації. Незважаючи на світову кризу, у Києві продовжується будівництво комерційної нерухомості з урахуванням потреб IT-компаній.

  Читаті далі

 • 10.12.2021 - Робота в офісі після карантину

  Без сумніву, карантин наклав свій відбиток на більшість сфер суспільного життя, у тому числі на роботу в офісі. Деякі роботодавці повністю перестали знімати офіс у бізнес-центрі або в іншому місці і перевели своїх співробітників на віддалену роботу, що дозволило їм заощадити на оренді нерухомості в Києві.

  Читаті далі

 • 05.12.2021 - Гнучкий офіс – що це?

  По суті, гнучкий офіс - це комерційна нерухомість з комфортнішими (гнучкими) умовами оренди. Як правило, такий формат офісів зустрічається в бізнес-центрах класу А. Гнучкість умов полягає в оренді офісної нерухомості на короткий термін з можливістю для орендаря швидко збільшити або зменшити площу орендованої комерційної нерухомості..

  Читаті далі

АНИМЭЙТ v.3.7

Всі права захищено. 2021